Hakkımızda

Hakkımızda

Seren Hurda,1999 yılında İstanbul’un Maltepe ilçesinde yer alan bir semt
ve mahalle de hurda alım ve satım işlerine başlamıştır, Seren Hurda, genç ve dinamik kadrosu ile yeniliklere kolaylıkla uyum sağlayan ve teknolojik alt yapısı
ile sektörün önde gelen firmaları arasındadır.

1999 yılında Maltepe sınırları içerisinde bulunan Maltepe Küçükyalı semtinde faaliyete geçen hurdacısıdır, Vizyonumuz, Özellikle İstanbul ve çevre illeri başta olmak üzere tüm Ülke genelinde geri dönüşüm faaliyetlerinin öneminin kavranması, Türkiye ekonomisinde değerli metal atıklarının çöpe gitme oranını azaltarak gerekli katkıda bulunmak temel hedeflerimizi oluşturmaktadır. Profesyonelliğin yanında sektördeki uzun yıllara dayanan tecrübemiz derin bir iş becerisi kazanmamıza neden olmuştur. Tecrübelerimizi müşterilerimizle paylaşmak için can atıyoruz.
İstanbul'da hurda Maltepe hurdacı firmasıyız. Ayrıca Bina yıkımı, sökümü, kesimi, kırımı ve tadilat işleri yapıyoruz. Çatı sökümü ve 2.el inşaat malzeme almaktayız. Hurda karşılığı bodrum, çatı ve depo temizliği yapıyoruz. En yakın hurdacı telefon numarası sitemizde yer almaktadır.

Firmamız, İstanbul genelinde sizlerden gelen hurda satış taleplerine aynı gün içerisinde araçlarını ve personelini göndererek siz müşterilerimize cevap vermektedir. Maltepe başta olmak üzere alanlarımızdaki tüm hurda alım ve söküm işleri olarak sıralanabilir.

Bina yıkım işleri çerçevesinde kentsel dönüşüm kapsamında yıkımına karar verilen yapıların yıkımından önce yapılan söküm çalışmalarında ortaya çıkan ikinci el ahşap, Amerikan ve çelik kapılar, PVC doğramalar, banyo mutfak dolapları ve armatürleri ve daha bir çok mobilya geri dönüşüm kapsamında değerlendiriliyor,
Müşteri memnuniyeti odaklı hizmet veren firmamız siz değerli müşterilerimize her zaman kaliteli hizmet sunmak için çalışmaktadır. Caddebostan hurdacı ve bir çok yerde şübemizde sizlere hizmet vermektedir Caddebostan hurdacılar olarak siz müşterilerimize her zaman deneyimli elemanlarımızla siz müşterilerimize en kaliteli hizmet sunmaktayız,

Misyonumuz: Hem saha çalışanlarımız olan hurdacı ekibimiz hem de yönetim kadromuz ile sürdürülebilir geri dönüşüm projelerini yürütmek birinci önceliğimizdir. Hurdacılık sektöründe tüm ihtiyaçlara en kısa sürede karşılık verebilmek temel gayemizi oluşturmaktadır.

Maltepe’de Her çeşit hurdalarınızı yerinizde ve değerinde nakit olarak alıyoruz. Hurdacı Maltepe  0(538) 216 13 50 hemen bize ulaşın. Sektöründe kendi web sitesine sahip, internet üzerinden müşterilerine ulaşabilen ve elektronik imkanları en sık şekilde kullanan ilk firmalardan olmasının yanı sıra ücretsiz keşif ve uzman ekspertiz hizmetini veren profesyonel şekilde vermektedir.

Hurdacılık sektörünün öncüleri arasında olan Seren Hurda Metal kurulduğu yıldan bu yana öncelikli olarak müşteri memnuniyeti esasına dayalı olarak faaliyet göstermektedir. Çevreye doğaya zarar vermeyecek şekilde itinayla değerlendirme insanlara faydalı hale getirmiştir, Hurda fiyatları konusunda metal borsasından faydalanan firmamız en güncel fiyatlar ile hurdalarınızı adresinizden teslim almaktadır.

Hizmetlerimizden Daha Detaylı Bilgi Almak İçin Sitemizi İnceleyebilir, İletişim Sayfasından Bize Ulaşabilirsiniz..